Настоятель Києво-Печерської лаври продає свій маєток за 1,3 млн доларів

329
На одному з сайтів оголошень щодо продажу нерухомості журналіст Михайло Ткач виявив оголошення про маєток настоятеля Києво-Печерської Лаври владики Павла.

«Настоятель Києво-Печерської Лаври владика Павло, схоже, продає той самий маєток під Києвом. Точної адреси в оголошенні немає, але на фото будинок один в один з тим, який я вперше знайшов і зняв далекого 2012 року», – наголосив у своєму Facebook Ткач.
Він зауважив, що ціна будинку на сайті становить більше 34 мільйона гривень або 1,3 мільйона доларів.
Крім того, журналіст додав, що загальна площа будинку складає 580 квадратних метрів. Також тут зроблено наддорогий дизайнерський ремонт.
Додамо, владика Павло 2015 року вже відзначився у скандалі – у мережі оприлюднили відео, на якому співробітники патрульної поліції Києва наздогнали автомобіль скандального настоятеля Києво-Печерської Лаври Митрополита Павла, однак притягнути водія Mersedes до відповідальності їм не вдалось.
Коли поліцейські зупинили елітний Mercedes, що привіз митрополита до Лаври, Павло почав розпитувати у патрульних, чи ходять вони до церкви: «Ви в церкві сьогодні були? Подумайте про душу, а тоді будете мені ставити питання». Коли ж патрульний пояснив, що водій порушив правила дорожнього руху, митрополит Павло відповів: «Нічого. Слава Богові».

Коментарi

Коментарiв