Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
» » Нардеп від «БПП» заборгував банкам сотні мільйонів гривень

Нардеп від «БПП» заборгував банкам сотні мільйонів гривень

2-11-2016, 08:22
Автор: mironetti
Переглядів: 205
Версія для друку
Апеляційний суд Києва обмежив право виїзду за межі України народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Івана Вінника зв’язку із заборгованістю перед «Альфа Банком» і «ПриватБанком» на суму 371 мільйонів гривень. 
Відповідно до рішення суду, обмеження буде чинним до моменту погашення Вінником боргів перед банками. Водночас суд відмовився вилучати паспорт у народного обранця.

Як повідомили представники «Альфа Банку» повідомили, що Вінник має 1/4 квартири, а також чотири малі судна. За словами працівників банку, парламентар як боржник приховує наявність цього майна.

Згідно з реєстром суден малого флоту, 2016 року Вінник мав у власності чотири самохідні моторні судна – два 2005 року випуску, одне 2006 і одне 2008 року. 

У своїй електронній декларації про доходи і майно за 2015 рік нардеп заявив, що не має корпоративних прав і не є бенефіціаром жодної із компаній. Він задекларував тільки автомобіль BMW 750i 2008 року випуску і оренду номеру в готелі «Національний».

24 березня 2014 року Новокаховський міський суд Херсонської області ухвалив рішення про стягнення з Вінника і Станіслава Ткачука солідарно 335,43 мільйонів гривень. 

Крім того, народний обранець має борг у 35,57 мільйонів гривень перед «ПриватБанком». Щоправда, про цю заборгованість нардеп у своїй електронній декларації не повідомив.