Очільник «Ощадбанку»: Янукович і Азаров мають на рахунках 1,15 млрд доларів

340
Представник керівництва «Ощадбанку» Андрій Пишний повідомив, що на рахунках екс-президента України Віктора Януковича і екс-глави уряду Миколи Азарова лежить близько 1,15 мільярда доларів.

«Дуже значні суми. Понад 1,15 мільярда доларів. Я не можу деякі речі коментувати в силу банківської таємниці. І прошу це врахувати. Це жорстка вимога закону. Деякі речі, можливо, і хотів би розповісти, але не можу. Загальна сума вже відома. Це і чистий кеш на рахунках, і активи в цінних паперах», − повідомив Пишний, коментуючи суми на рахунках політиків-утікачів.
У листопаді 2015 року в інтерв’ю ЛIГАБiзнесIнформ він уже повідомив про суди з приводу кредитів деяких політиків. 
«Здивуєтеся, але дев’ять з десяти великих проблемних кредитів, за якими «Ощад» активно судиться, так чи інакше пов’язані з вчорашніми регіоналами, сьогоднішніми опозиціонерами»,  − заявив тоді Пишний.
«Воюємо. Перемагаємо. Давайте почнемо, мабуть, із агрохолдингу «Креатив». За нього триває на сьогоднішній день близько трьох десятків судових процесів. І практично за всіма банку вдається відстояти свої інтереси. Сума заявлених позовних вимог – більше 9,5 мільярдів гривень», − наголосив представник банку. 
Крім того, він зауважив, що вже набуло чинності рішення суду про стягнення боргів на загальну суму 25 мільйонів доларів із поручителів, зокрема, з нардепа, члена групи «Відродження» Станіслава Березкіна.

Коментарi

Коментарiв