Насіров спрогнозував можливе підвищення «мінімалки» до 7000 гривень

216
Очільник Державної фіскальної служби України Роман Насіров висловив думку, що потрібно рухатися в напрямку підвищення реальної заробітної плати далі до 5 тисяч гривень на тлі обіцяної урядом «мінімалки» у 3200 гривень.

«Уряд зробив хороший перший крок, вийшовши з ініціативою підвищити «мінімалку» до 3200 гривень. Думаю, що дуже скоро потрібно йти далі – до 5000, а потім – на рівень більше 7000», – наголосив Насіров.
Крім  того, він зазначив, що питання підвищення заробітної плати перебуває у площині детінізації оплати праці. Про це інформує прес-служба ДФС.
«Підвищення заробітної плати – це м’яке підштовхування до детінізації економіки та забезпечення добробуту людей. Сьогодні реальна середня заробітна плата навіть у бюджетників знаходиться в районі 5 тисяч гривень. Потрібно рухатися у напрямку підвищення реальної зарплати, тим самим витягаючи і реальну мінімальну», – запевнив очільник «фіскалів».
«Необхідно зробити так, щоб платити зарплату в конвертах, не сплачуючи податки, було не вигідно. Це, у свою чергу, буде стимулювати виробництво, споживання, будуть з’являтися нові цикли економіки, які створюють нові робочі місця», – зазначив посадовець.

Коментарi

Коментарiв