«Укренерго» готує мільярдний позов проти Росії через збитки внаслідок анексії Криму

228
Виконувач обов’язків директора «Укренерго» Всеволод Ковальчук повідомив, що компанія готує позов до Росії з вимогою відшкодувати збитки, завдані через анексію Криму. 

«Це кілька тисяч ліній електропередач, кілька десятків електричних підстанцій загальна вартість цієї мережі становить до 1 мільярда доларів США», – заявив Ковальчук.
Він додав, що в позов буде включений пункт про прибуток, який недоотримала компанія.
«Ми не використовуємо це майно на території Криму і не отримуємо від нього дохід. Суть майбутнього позову лежить не тільки в компенсації втраченого майна, а й у компенсації втраченого прибутку», – наголосив чиновник.
Крим.Реалії нагадує, що 17 жовтня 2016 року компанія «Нафтогаз України» і шість її дочірніх компаній ініціювали арбітражне провадження проти Російської Федерації з вимогою відшкодувати збитки, завдані захопленням активів у Криму.
Крім того, раніше у прокуратурі Автономної Республіки Крим, що працює при Генеральній прокуратурі України, повідомили про досудове розслідування по шести кримінальних провадженнях за ознаками кримінальних злочинів, передбачених статтею Кримінального кодексу України про привласнення чужого майна, вчинене в особливо великих розмірах. Ідеться про незаконне присвоєння державного майна, що розташоване на окупованій території Криму.

Коментарi

Коментарiв