У Києві зафіксували значне почастішання шахрайства при обміні валют

211
Начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що у столиці зросла кількість випадків шахрайства під час обміну валют.

У Києві зросла кількість шахрайств при обміні валют, коли злочинці орендують кіоск і розміщують оголошення з пропозицією обміну валюти за вигідним курсом, а потім зникають з грошима.
«Останнім часом ми фіксували випадки шахрайства під час обміну валют за схемою: на кілька днів орендується торговий кіоск під виглядом обмінника, а далі в Інтернеті розміщується оголошення з пропозицією обміну валюти за вигідним курсом. І охочі знаходяться і несуть свої гроші», − наголосив у своєму Facebook Крищенко. 
«Але як тільки касир отримує в руки валюту, на цьому спілкування з клієнтом припиняється. Уже за годину клієнт розуміє, що працівник вийшов в сусідню кімнату з його грошима не для того, щоб покласти їх у сейф, а щоб втекти з місця злочину через діру в стіні або даху», − пояснив начальник ГУ Нацполіції Києва.
Також він зазначив, що нещодавно правоохоронці затримали уродженця Запорізької області, який встиг «наслідити» у трьох районах столиці і привласнити шахрайським шляхом більше ніж 20 тисяч доларів. Зібрано докази, встановлюється причетність інших осіб до цих епізодів та інших аналогічних фактів. 
«Завжди пам’ятаєте: чим привабливіша умова будь-якої пропозиції, тим більше це має насторожувати», − підкреслив полісмен.

Коментарi

Коментарiв