Політолог про підвищення зарплат нардепам: «Принаймні не дратуйте людей»

233
Політичний експерт Андрій Дуда прокоментував намір Верховної Ради України підвищити зарплати нардепів із нового року – передає Інформаційний Акцент.

«Не потрібно лобіювати захмарні депутатські зарплати, але потрібен розумний баланс матеріального забезпечення статусу депутатів. Питання в тому, щоб, наприклад, чиновники не отримували безкоштовно житло, пільги, надбавки. Це потрібно усунути», – запевнив Дуда.
За його словами, зарплати нардепів мають бути принаймні такими, щоб не дратувати людей. Тим більше, що на тлі неймовірно низьких пенсій та мінімальних зарплат підвищувати депутатські зарплати просто аморально.
Щоправда, як він зауважив, впадати у демагогію, як це було зроблено, коли депутатам платили мінімум, також не зовсім правильно. На думку політолога, підвищення зарплат навряд чи стане антикорупційним стимулом.
«Ми ніколи в Україні офіційною зарплатою, навіть із доплатами, не зможемо перебити корупційний компонент, тому що він просто не співмірно більший. Тут мають працювати інші механізми», – стверджує фахівець.
Крім того, він висловив думку, що оптимальна заробітна плата народних обранців має бути не більше 15 тисяч гривень.

Коментарi

Коментарiв