Порошенко планує стягнути з акціонерів «ПриватБанку» кошти на ліквідацію «діри» в його капіталі

232
Редактор відділу макроекономіки ZN.UA Юрій Сколотяний запевнив, що Президент України Петро Порошенко має намір всіма доступними способами стягнути з акціонерів націоналізованого «ПриватБанку» кошти, необхідні для ліквідації потреби банку в додатковому капіталі.

За словами Сколотяного, основним пунктом домовленості про повну націоналізацію «Привату», досягнутою між державою та його власниками, стала відсутність кримінального переслідування акціонерів і керівників установи.
«Ключовим пунктом досягнутої домовленості, як стало відомо з інформації, що просочилася назовні, стала відсутність кримінального переслідування як акціонерів, так і менеджменту за «певних умов». Наявність таких домовленостей побічно підтвердила Валерія Гонтарєва, заявивши в ефірі телеканалу ICTV, що НБУ не вноситиме менеджмент Приватбанку в чорний список, «якщо всі зобов’язання акціонерів будуть виконані, якщо менеджмент у ці півроку покаже кооперативну роботу з мирної передачі цього банку в державні руки», – розповів у статті для Дзеркала тижня журналіст.
Як він підкреслив, уточнень щодо змісту й умов домовленостей, досягнутих із акціонерами «Привату», досі немає.
Посилаючись на власні джерела Сколотяний повідомив, що Порошенко планує зробити все можливе, щоби стягнути з акціонерів «ПриватБанку» суму, необхідну для ліквідації дефіциту його капіталу. Представники адміністрації президента стверджують, що глава держави має намір стягнути з акціонерів «Привату» все, що з них належить для закриття діри. Причому для цього не лише буде залучено найкращих місцевих і іноземних юристів, а й створено спеціальну слідчу групу, до якої увійдуть аудитори, слідчі й міжнародні експерти.

Коментарi

Коментарiв