Українців попередили про нові «розводи» з картками «ПриватБанку»

170
Кіберполіція України попередила про те, що шахраї активно поширюють інформацію про об’єднання «ПриватБанку» і державного «Ощадбанку», використовуючи це для нових афер.

У прес-службі Кіберполіції наголосили, що приватизація «ПриватБанку» отримала значний резонанс, зокрема й в Інтернеті. Не оминули цю подію і шахраї.
«Шахраї телефонують жертві (не обов’язково клієнту «ПриватБанку»), і представляються працівниками служби безпеки «Ощадбанку» та зловживаючи довірою громадян, дізнаються чи є потерпілий клієнтом «ПриватБанку». Якщо цей факт підтверджується, то людині повідомляють, що у зв’язку з об’єднанням цих банківських установ, клієнту терміново потрібно перевести кошти з рахунку «Привату» на новий, оформлений в «Ощадбанку», картковий рахунок», – повідомили у Кіберполіції.
Також зазначено, що під час спілкування зловмисники намагаються дізнатися інформацію про номер банківської картки, CVV код, пароль до Інтернет-банкінгу й іншу інформацію. Після отримання цих даних шахраї отримують доступ до рахунку і намагаються перерахувати кошти.
Для цього вони знову телефонують жертві іповідомляють, що на мобільний відправлено СМС-повідомлення, за допомогою якого й буде здійснено переказ коштів з картки «Привату» на нову карту «Ощаду» або за допомогою вказаного СМС колишньому клієнту «Привату» необхідно активувати, знову ж таки, нову картку «Ощаду». Ці СМС – коди доступу до ресурсу «Приват-24».
 
 
Представники Кіберполіції зауважили, що це досить примітивна схема шахрайства, але вона працює, тому українців закликають бути дуже обережними.

Коментарi

Коментарiв