Тарас Загородній: НБУ готує масштабну конфіскацію грошей середнього класу

225
Судячи з коментарів у Фейсбуці, більшість вважає обмеження на обіг готівки такою собі дрібницею в стилі «знизали плечима і розійшлися». Типу «ну, заплатимо більше комісійних в банках» за великі покупки.
Наївні ви, діти. Завдання зробити так, щоб у вас взагалі не було грошей на великі покупки. Керівництво НБУ та Гройсман готують масштабну конфіскацію грошей середнього класу, щоб той не погрожував нинішній владі. Це «розмазня» Кучма і Янукович не знищували «середній клас» (або отримавши у відповідь протести – відступали). І отримали Майдани, які їх знесли. Ці – розумніші. Ці системно знищують всіх, хто здатний протестувати. Забитий бюджетник на пайку влади ніколи не погрожує владі. Такими хочуть зробити більшість людей в нашій країні.
Отже схема така:
– загнати всіх у вмираючі банки (водночас подерибанити банки на тимчасові адміністарції). За це відповідає великий друг російського капіталу – керівництво НБУ, яке на їхнє замовлення рейдернуло «ПривабтБанк» і багато інших.
– отримати всю картину і нарахувати заднім числом податки, як цього захочеться цій податкової сарані під керівництвом Гройсмана.
Зрозуміло, що податки будуть непідйомними, але для цього Гройсман вже підготував армію бандитів і рекетирів у вигляді «приватних судових виконавців». Ці бандити вибиватимуть будь-які гроші, які людям вдалося заробити. Будь-якими методами. Це такі «титушки» від Гройсмана будуть. Він ніби й не при справах, а гроші ви втратили.
Тож, без ілюзій, панове. Ця «єврооптимістична» цвіль та інші «реформатори» вас будуть роздягати серйозно і системно. Якщо їх не зупинити вчасно.

Коментарi

Коментарiв