Роман Дорошенко: Податки? НЕ ПЛАТИВ І ПЛАТИТИ НЕ БУДУ

254
Щойно по 112-му, дядько Розенко, той що раніше мінсоцполітика, а зараз віце-прем’єр, розпинався, що треба сплачувати податки, бо їм мовляв, треба реалізовувати проект 3 200 і нічим платить пенсії … А злі підприємці мовляв махлюють і не хочуть платить…

Офіційно заявляю – НЕ ПЛАТИВ І ПЛАТИТИ НЕ БУДУ
Із 2010-го взяв собі за мету не платити до бюджету і по можливості не платитиму, допоки не матиму змоги в он-лайн режимі бачити кожну бухгалтерську проводочку, як по дохідній так і по витратній частині буджету … А своє prozzoro хай зусунуть собі поглибше – не треба нас мати за дебілів.
Щодо пенсій. Я чітко усвідомлюю (і раджу іншим) що через 15-25 років пенсії не буде як явища… фактично її нема вже й сьогодні, беручи до уваги пенсійні розміри. Своїм батькам я сам плачу пенсію, оскільки розмір коштів, що йдуть у мене щомісяця, в 3-5 разів перевищує розмір держпенсії. Так що знову ж таки не платив і платить не буду … навіщо мені посередник у вигляді Розенка… батькам я заплачу пенсію напряму і без вас 😉
Я розглядаю податки як інвестицію в інфраструктуру, послуги, соцпроекти і т.д. І я відмовляюсь інвестувати, без змоги контролювати результати використання моїх інвестицій. Так що передаю нашому уряду щирі українські вітання.
У вас дефіцит бюджету… не питання – у вас є результати є-декларування – вперед – обкладіть податками себе … Тим більше що всі задекларували готівку – інкасаторським машинам треба тільки проїхатись по адресам і у вас не буде дефіциту бюджету.

Коментарi

Коментарiв