«Мертві душі» отримали від Пенсійного фонду мільйон гривень

265
Пенсійний фонд України нарахував майже 1 мільйон гривень пенсій людям, які вже померли. 

Про це повідомила прес-служба прокуратури Харківської області.
За фактом службової недбалості щодо посадовців Пенсійного фонду в області Харківська місцева прокуратура №5 відкрила кримінальне провадження.
 
«За інформацією керівника місцевої прокуратури Андрія Бугаєва, досудовим розслідуванням встановлено, що в різні періоди часу починаючи з 2010 року по листопад 2016 року, співробітники Пенсійного фонду нараховували пенсію 20 померлим людям», − ідеться у повідомленні. 
«Таким чином, пенсіонерам, яких вже немає в живих, виплатили майже 1 мільйон гривень. Завдяки втручанню прокуратури та ДЗЕ ГУ Національної поліції в області з рахунків банків та фізичними особами, які неправомірно отримували пенсію за своїх близьких, вже повернуто 731 тисячу гривень», − повідомили у відомстві. 
Нині триває досудове розслідування. 
Нагадаємо, у листопаді минулого року віце-спікер ВРУ Оксана Сироїд заявила, що по всій країні щонайменше мільйон «мертвих душ» у Пенсійному фонді, а мільйон «мертвих душ» – це мільярд у грошовому еквіваленті».
 
Крім того, віце-прем’єр Павло Розенко у травні 2016 року запевнив, що влада за результатами перевірки не виявила подвійних виплат пенсій, а також пенсійних нарахувань померлим людям.

Коментарi

Коментарiв