У «Київавтодорі» заявили, що інформація про купівлю солі втридорога – «брехня»

209
КК «Київавтодор» заявив, що інформація про закупівлю солі за завищеними цінами, наведена в ухвалі суду, не відповідає дійсності.

«Інформація щодо закупівлі солі для столиці за завищеними цінами не відповідає дійсності», – ідеться у повідомленні «Київавтодору» на сторінці у Facebook.
Зазначено, що комунальні шляхово-експлуатаційні підприємства, які є самостійними юридичними особами, упродовж серпня-вересня 2016 року дійсно здійснили закупівлю солі через відкриті конкурсні торги.
«Участь у таких торгах можуть брати будь-які підприємства різних форм власності, якi виявили зацікавленість до виставленої на відкритті торги пропозиції. Переможець торгiв був обраний за найнижчою ціною серед пропозицій учасників торгiв, якi були допущені до оцінки», – стверджують у корпорації.
Також наголошується, що переможці торгів – ТОВ «Торговий Дім Артемсіль», ТОВ «Торговий дім Укрснабресурс» і ТОВ «К-2 Інвестмент» – відмовились постачати сіль за цінами договору, тому шляхово-експлуатаційні підприємства були змушені повторно проводити конкурсні торги.
«Зазначимо, що станом на 6 лютого 2017 року ТОВ «Костанза» виконала умови всіх контрактів на 100% і столичними дорожніми підприємствами заготовлено сiль у повному обсязі», – підкреслили у компанії.
За словами керівництва «Київавтодору», «указані факти наявно демонструють безпідставність звинувачень на адресу шляхово-експлуатаційних підприємств, які входять до складу комунальної корпорації «Київавтодор», і підозр щодо неспроможності переможця відкритих конкурсних торгів виконати умови договорів».
Нагадаємо, поліція підозрює службових осіб КК «Київавтодор», ТОВ «Костанза» і ТОВ «Укрсільінвест» у завищенні цін і заволодінні державних коштів під час закупівлі солі.

Коментарi

Коментарiв