Розенко обіцяє «осучаснити» пенсії для українців

229
Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко доручив Міністерству соціальної політики і Пенсійному фонду в найкоротші терміни напрацювати механізм дійсно справедливого осучаснення пенсій і обрахувати конкретний ресурс, який потрібен, щоб провести таке осучаснення пенсій.

Про це повідомила прес-служба Кабінету Міністрів України.
Станом на кінець лютого доходи до держбюджету від податків збільшилися на 50% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, до місцевих бюджетів – на 70% (в першу чергу надходження від ПДФО).
«Це на 22% більше, ніж, наголошую, було заплановано. І якщо ми збережемо такі темпи, якщо бізнес і економіка будуть нам показувати такі результати, насамперед, по детінізації, ми зможемо реально говорити про запровадження додаткових програм соціального захисту. Насамперед, цей додатковий ресурс потрібно спрямувати на посилення соціального захисту пенсіонерів – осучаснення пенсій», – підкреслив Розенко.
Крім того, він зауважив, що на 43% в порівнянні з попереднім роком зросли надходження і до Пенсійного фонду.
«Я не повинен дозволяти собі емоції. Безумовно, я хотів би, щоб уже зараз або з липня, або з наступного півріччя мінімальна заробітна плата була 5 тисяч гривень. Більше того, скажу, що були розрахунки. І експерти, і керівник, зокрема, ДФС Роман Насіров, робили відповідні розрахунки, що можна було впроваджувати мінімальну заробітну плату 5 тисяч, уже з 1 січня робити мінімальну заробітну плату не 3200, а 5000 гривень», – заявив високопосадовець.
За його словами, уряд усе-таки вирішив зробити цей процес поступовим.

Коментарi

Коментарiв