США зроблять внесок в українську медицину майже у 40 млн доларів

217
Центр громадського здоров’я МОН України повідомив, що у рамках Надзвичайного плану Дональда Трампа (PEPFAR) США виділить Україні понад 37 мільйонів доларів на боротьбу зі СНІДом.

«Успішні переговори у Вашингтоні стали результатом виконання країною своїх зобов’язань щодо збільшення державного фінансування. В Державному бюджеті на 2017 рік передбачено фінансування на закупівлю антиретровірусних препаратів у розмірі 684 мільйонів гривень, що на 171 % більше, ніж 2016 року», – повідомив керівник відділу управління лікарськими засобами Центру громадського здоров’я Сергій Страшук.
За його словами, таким чином держава зможе забезпечити додатково майже 40 тисяч пацієнтів, які раніше отримували лікування за кошти PEPFAR.
В організації також зазначили, що на закупівлю ліків та виробів медичного призначення виділено близько 5,6 мільйона доларів. Майже 6 мільйонів інвестованих доларів спрямують на укріплення охорони здоров’я.
«Міжнародне суспільство аплодує успіхам України, яка є яскравим прикладом досягнення результату в непростій економічній та політичній ситуації», – підкреслила посол і глобальний координатор PEPFAR Дебора Беркс.
За результатами переговорів Донецька область стане 12 регіоном, в якому PEPFAR фінансуватиме проект.

Коментарi

Коментарiв