ДФС звітує про черговий ліквідований конвертаційний центр

152
Заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан заявив, що спецслужби ліквідували конвертаційний центр. Організація обслуговувала колишнього працівника Державної служби експортного контролю, якого звинуватили у хабарництві.

ДФС звітує про черговий ліквідований конвертаційний центр
«Під час обшуку оперативники податкової міліції виявили банківські довідки за рахунками одного з колишніх найвищих посадовців України, виписки з банківських рахунків, матеріали державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, а також довіреність від цієї особи, технічний паспорт і книгу на нерухоме майно, статутні документи на нерухомість, платіжні доручення», – відзвітував Білан в ефірі 112.
Також працівники спецслужб вилучили у приміщенні конвертаційного центру готівку на суму близько 400 тисяч гривень і фіктивні печатки компанії.
Нагадаємо, що нині СБУ розслідує справу щодо причетності до отримання хабарів кількох високопосадовців Державної служби експертного контролю України. За неофіційною інформацією, заступник голови ДСЕК вимагав хабар від приватного підприємця за надання необхідної довідки на експорт продукції.

Коментарi

Коментарiв