Екс-представника України у Мінську оштрафували на 5 тисяч гривень

320
Печерський районний суд міста Києва оштрафував колишнього представника України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Романа Безсмертного на 5 тисяч гривень за порушення у фінансовій звітності «Аграрної партії».

«Визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-21 КУпАП та піддати його стягненню у вигляді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 гривень. Стягнути на користь держави судовий збір у розмірі 320 гривень», – ідеться у постанові суду, передає 112.
Зазначено, що суд розглянув відповідне клопотання Національного агентства по запобіганню корупції (НАЗК).
НАЗК встановило, що Безсмертний, будучи керівником центрального апарату політичної партії «Аграрна партія», порушив встановлений порядок подання фінансового звіту про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.
Зокрема, в листопаді 2016 року дипломат подав фінансовий звіт щодо 304 місцевих осередків партії, в якому зазначено, що, наприклад, Кіровоградська міська організація партії внесла за звітний період 495 гривень. При цьому встановлено, що Кіровоградська міська організація «Аграрної партії» за минулий рік взагалі ніякої діяльності не проводила і не має рахунку в банку.
Аналогічна ситуація виникла з Долинською районної організацією, яка внесла на підтримку Аграрної партії 2 тисячі гривень.
Крім того, порушення зафіксовані в роботі Чернігівської районної організації в Запорізькій області, Софіївській і Широківської районних організацій в Дніпропетровській області, Борзнянської районної організації і Харківської обласної організації Аграрної партії.

Коментарi

Коментарiв