Нардеп-прогульник шокував своїми статками в е-декларації

242

Народний депутат України від «Волі народу» В’ячеслав Богуслаєв, який також є президентом запорізького підприємства «Мотор Січ», має більш ніж 825 мільйонів гривень грошових активів за станом на 31 грудня 2016 року.

Про це свідчить е-декларація нардепа, оприлюднена на сайті Національного агентства по запобіганню корупції України (НАЗК).
Богуслаєв 2016 року отримав понад мільярд гривень доходу, з цієї суми 132 739 грн – заробітна плата за основним місцем роботи, 158 560 грн – пенсія. Решта доходів нардепа – дивіденди, відсотки, викладацька діяльність, інвестиційна діяльність та інше.
Слід підкреслити, що свій рекордний дохід Богуслаєв отримав у вигляді інвестиційного доходу від ТОВ «Фірма «Мотор-Діллер», яка займається посередництвом за договорами по цінних паперах. Зазначена фірма заснована ПАТ «Мотор Січ».
Крім того, у Богуслаєва відкриті кілька рахунків у банках. $25,6 млн і 8,3 млн грн розміщені в його ж «Мотор Банку».
Богуслаєв уже не вперше потрапляє у центр уваги ЗМІ. Так, нардеп уже потрапив до рейтингу нардепів-прогульників – він жодного разу не відвідав засідання парламенту. Також Богуслаєв був помічений у компанії президента РФ Владіміра Путіна.

Коментарi

Коментарiв