Платіжки за тепло обіцяють зменшити на 300-400 грн

278
Нова методологія та тарифи на розподіл газу дозволять суттєво зменшити тарифи на теплову енергію

Нова методологія та тарифи на розподіл газу дозволять суттєво зменшити тарифи на теплову енергію і відповідно розмір платіжки за послугу з централізованого опалення для населення.

Про це ідеться у повідомленні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

Нацкомісія здійснила розрахунки тарифів на тепло для першої групи ліцензіатів, які можуть бути схвалені для одержання пропозицій зацікавлених сторін з урахуванням: нової методології визначення та розрахунку тарифів на послуги розподілу газу та нового рівня мінімальної зарплати (3200 гривень).

У НКРЕКП підкреслили, що розрахункове зменшення розміру платіжки за послугу з централізованого опалення становитиме: майже 300 гривень для родини, що мешкає у однокімнатній квартирі; більше 400 гривень для родини, що мешкає у двокімнатній квартирі.

Розрахунки для першої групи виконані по 11 підприємствам, що здійснюють ліцензовану діяльність у різних регіонах України з обсягом корисного відпуску майже 40% від загального обсягу корисного відпуску ліцензіатів НКРЕКП.

«Середнє зменшення тарифу по зазначених ліцензіатах становитиме близько 60 гривень за 1 Гкал, або більше 5% від чинного на сьогодні тарифу на теплову енергію», – повідомив регулятор.

Коментарi

Коментарiв