На особняк не заробиш – директор НАБУ поскаржився на зарплату

310
Очільник НАБУ Артем Ситник розповів, на що йому вистачає своєї зарплати

У Національному антикорупційному бюро України неможливо заробити на особняк або розбагатіти. Про це заявив очільник НАБУ Артем Ситник.

За словами головного анти корупціонера країни, у бюро зарплати детектива не вистачить на придбання житла, але достатньо, щоб взяти кредит, щоб купити квартиру.

«Наприклад, зарплата детектива складає близько 40 тисяч гривень на місяць. На купівлю житла цього не вистачить, на шикарний особняк ти тут не заробиш, але цього вистачить на найнеобхідніше, тобто у НАБУ ти не розбагатієш», – підкреслив в інтерв’ю ТСН Ситник.

«Зарплата детектива – це стабільна можливість взяти, наприклад кредит. Кожної п’ятниці мені дають дані по НАБУ з управління внутрішнього контролю, хто з наших працівників придбав якесь рухоме-нерухоме майно, і ми все це аналізуємо», – додав глава відомства.

Також він розповів, що встиг придбати за час роботи очільником НАБУ із зарплатнею у розмірі 100 тисяч гривень:

«Костюм десь вісім тисяч гривень коштує. Взуття – Fellini. Годинник не ношу. Але в мене є один годинник – подарований у 2004 році, як кращому слідчому у прокуратурі. В іншому, ви знаєте, придбав авто – корейське, KIA Sportage».

Коментарi

Коментарiв