Очільниця НАЗК не змогла пояснити, звідки у неї 400 тисяч гривень доходу в грудні

436
Очільниця Національного антикорупційного бюро України Наталія Корчак не змогла пояснити, звідки в її декларації 400 тисяч гривень

Фінансові доходи очільниці Національної агенції із запобігання корупції України Наталії Корчак із державного бюджету викликають все більший подив у депутатів. Сама ж глава відомства не завжди може пояснити, звідки в неї такі гроші.

Цього разу на засіданні антикорупційного комітету ВРУ народний депутат Сергій Лещенко поцікавився, чому Наталія Корчак у грудні двічі задекларувала зарплату у розділі зміни в майновому стану. Зокрема, згідно із електронним реєстром, 7 грудня Корчак задекларувала зарплату у розмірі 266, 816 тисяч гривень, а 29 грудня вона задекларувала 123,217 тисяч гривень зарплати. Про це пише Українська правда.

Очільниця НАЗК заперечила, що це премія, а заявила, що це «загальний сукупний дохід, який складався із відпускних».

«Премії в 200 тисяч гривень у нас не було, лише у липні і вересні була нарахована премія для всіх членів НАЗК у розмірі 250%. Починаючи з грудня місяця премії не нараховувалися», – заявила Корчак.

При цьому раніше під час звіту у Верховній Раді Корчак заявила, що виписувала у серпні, жовтні, листопаді премії по 200 тисяч.

«Премії нараховувалися в серпні, жовтні, листопаді. 200 тисяч гривень була премія, але ці премії отримували за роботу», – стверджує керівник антикорупційного відомства.

Крім того, на уточнюючі запитання Сергія Лещенка про те, що ж ще крім відпускних входить до цієї суми, Корчак відповісти не змогла: «У мене немає розрахунків зараз».

Це викликало сміх і подив у членів комітету. При цьому очільник комітету Єгор Соболєв нагадав, як НАЗК викликало на той час голову Одеської митниці Юлію Марушевську для надання пояснень щодо премії у 500 гривень: «А Марушевській ми передамо, що на ній тренувалися».

Коментарi

Коментарiв