Окупанти в Криму визнали, що відпочивати в Туреччині вдвічі дешевше

369
Для росіян відпочинок у Криму обійдеться удвічі дорожче за Туреччину попри разючу різницю у якості сервісу

Вартість відпочинку в окупованому Росією Криму для росіян вище в два рази, ніж в Туреччині, і це не кажучи вже про різницю в якості сервісу.

Про це повідомив представник окупаційної влади Криму, так званий міністр курортів і туризму Сергій Стрельбицький, передає Кримінформ.

За його словами, тижневий тур до Криму на двох, що включає розміщення в стандартному номері готелю «три зірки» зі сніданком коштує 34 710 рублів плюс 30 000 – авіапереліт із Москви і назад, плюс іще 2 000 рублів – трансфер аеропорт-готель-аеропорт, що в сумі становить 66 710 рублів, у той час як тижневий пакет до Туреччини «все включено» на двох із авіаперельотом із Москви і назад і трансфером буде коштувати 39 294 рубля.

Стрельбицький також додав, що серед об’єктів розміщення категорії «чотири зірки» Крим виявляється дорожче Туреччини вже в два рази, а з послугою «все включено» – навіть в 2,74 рази. У категорії «п’ять зірок» відпочинок в кримських готелях в 3,4 рази дорожче, ніж у Туреччині, а з послугою «все включено» – у 3,74 рази.

При цьому Стрельбицький заявив, що турецька сторона спеціально встановлює ціни нижче ринкових.

Коментарi

Коментарiв