Заступникам мера Луцька хочуть дати космічну надбавку «за високі досягнення»

324
Луцьким чиновникам пропонують втановити надбавку у 70%

Заступникам глави Луцької міськради хочуть встановити надбавку у 70% від посадового окладу.

Про це пише ВолиньPost.

Так, чиновники пропонують встановити надбавку першому заступнику міського голови Григорію Недопаду, заступникам міського голови Олександру Рачкову та Костянтину Петрочуку обсягом 70% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

Ідеться про щомісячну надбавку за «високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, розроблення проектів нормативно-правових актів та проведення експертизи проектів таких актів».

Більше того, у разі ухвалення рішення усім трьом посадовцям надаватимуть матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань і допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки обсягом середньомісячної заробітної плати.

Преміюватимуть заступників міського голови відповідно до умов Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом виконавчих органів Луцької міської ради. А от надбавки за вислугу років, за ранг посадової особи місцевого самоврядування залежно від присвоєного рангу буде проводитися на підставі розпоряджень міського голови у межах фонду оплати праці.

Коментарi

Коментарiв