Апокаліпсис скасовано – у Києві знайшли спосіб врятувати метрополітен від боргу

382
КМДА хоче спихнути відповідальність за проблеми метрополітену на РНБО

Врятувати підприємство «Київський метрополітен» від величезного боргу в 2 мільярдів гривень може рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Про це повідомив заявив заступник очільника столичної адміністрації Геннадій Пліс.

Нагадаємо, суд зобов’язав «Київський метрополітен» виплатити компанії «Укрросзлізін»  2 мільярди гривень. У зв’язку з цим, столичній підземці заблокували рахунки, тому існувала реальна загроза зупинки роботу метро.

Столична влада направила листи в усі правоохоронні органи, вищі органи влади і РНБО, що дозволить отримати рішення від РНБО про включення ТОВ «Укрросслізінг» у список санкцій, а це, в свою чергу, дасть місту можливість не виплачувати гроші.

«Щодо людей, які отримують зарплату на підприємстві – звичайно, прийняте судом рішення ускладнює будь-які процеси, пов’язані не тільки з виплатою зарплат, але і в цілому з функціонуванням метрополітену. Але ми докладемо всіх зусиль для того, щоб зарплата виплачувалася, зробимо все можливе, щоб не допустити такої ситуації», – підкреслив Пліс, передає прес-служба КМДА.

За його словами, столична влада переконана, що тільки Рада національної безпеки може дійсно вирішити це питання.

«І це рішення було б найбільш правильним і ефективним як для міста – столиці України, так і для країни в цілому», – підсумував чиновник.

Коментарi

Коментарiв