Гройсман пояснив, як українці можуть отримати компенсацію за субсидії

446
Гройсман заявив, що він знайшов механізми компенсації економії, яку українці забезпечили під час опалювального сезону

Прем’єр-міністр України Володмир Гройсман заявив, що він знайшов механізми компенсації економії, яку українці забезпечили під час опалювального сезону.

Відповідне відеозвернення очільник Кабінету Міністрів оприлюднив у своєму Facebook.

«Для тих 1,5 мільйона родин, які використовували газ і електроенергію для опалення своїх помешкань, а також забезпечили економію у цьому опалювальному сезоні, такий рівень компенсації буде дорівнювати до 700 гривень готівкою», – підкреслив Прем’єр.

Також він наголосив, що слід звернутися листом до Управління соціального захисту, аби отримати ці гроші.

«У листі варто повідомити про таку економію, відтак для вас буде зроблено обов’язково перерахунок, і ви готівкою отримаєте ці кошти у свій сімейний бюджет. Це потрібно зробити з першого липня до першого вересня цього року, і така компенсація стане абсолютною реальністю», – підсумував Гройсман.

Восени 2016 я обіцяв знайти механізми компенсації економії, яку українці забезпечили під час опалювального сезону. І таке рішення вже є. 1,5 млн. родин, які використовували газ та електроенергію для опалення своїх помешкань, і забезпечили економію у цьому опалювальному сезоні, отримають реальну компенсацію у розмірі до 700 грн. готівкою. Як її отримати – розповідаю у своєму відеоблозі.

Опубліковано Volodymyr Groysman 29 квітня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв