«Укрнафта» виплатила частину заборгованості до держбюджету

178
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що компанія «Укрнафта» перерахувала до державного бюджету понад півтора мільярда гривень дивідендів.
«Укрнафта» виплатила частину заборгованості до держбюджету
25 грудня ТСН повідомляла, що прем’єр пригрозив звільнити керівника «Укрнафти» Марка Роллінза в разі несплати дивідендів до завершення року. 30 грудня стало відомо, що компанія виплатила більшу частину заборгованої державі суми.
У серпні поточного року найбільше українське державне підприємство «Укрнафта» і Державна фіскальна служба підписали угоду про реструктуризацію боргу під 36% річних. Після того, як у жовтні керівництво компанії не прийшло на засідання з питання проблем заборгованості, фіскали описали майно фірми на суму майже 10 мільярдів гривень.
Підкреслимо, що тривалий час менеджмент «Укрнафти» контролювали підлеглі олігарха Ігоря Коломойського, який нещодавно вимагав у компанії не продавати свою сировину на аукціонах, використовуючи погрози. Так бізнесмен намагався залишити на посаді виконавчого директора підприємства свого ставленика – Володимира Пустоварова.

Коментарi

Коментарiв