Чиновників із Закарпаття підозрюють у незаконному присвоєнні сотень тисяч євро

167
Кілька років тому Європейський Союз надав Україні понад 700 тисяч євро на ремонт хоспісу в одному з населених пунктів Закарпатської області. Коли будівельники мали здати об’єкт у експлуатацію, виявилося, що ремонтні роботи здійснюють у закладі лише протягом останніх кількох тижнів.
Чиновників із Закарпаття підозрюють у незаконному присвоєнні сотень тисяч євро
Хоспіс у населеному пункті Виноградове повинен був стати першим у Закарпатській області, сотні хворих чекали на його відкриття, проте нині в закладі облаштували лише велику непотрібну залу. Навіщо її будували, будуть з’ясовувати місцеві органи влади.
Районні чиновники звинуватили ремонтні бригади в завищенні цін на будівельні матеріали. У відповідь на такі звинувачення ремонтники в ефірі 24 заявили, що працювали навіть собі у збиток, тому не змогли побудувати водогін, підвести газ і обладнати електростанцію.
Нині вже відправили у відставку керівника Виноградівського інвестиційного фонду, який отримав кошти від представників ЄС і був зобов’язаний контролювати витрати. Згідно з угодою між українською стороною та Європейським Союзом, Україна буде зобов’язана повернути надані кошти або виплатити штраф.

Коментарi

Коментарiв