Рішення про призначення коштів клану Януковича ухвалить ВРУ

382
Гройсман хоче направити кошти клану Януковича на підвищення обороноздатності та реалізацію інфраструктурних проектів (лікарні, школи)

Рішення про цільове призначення коштів, конфіскованих у оточення екс-президента України Віктора Януковича, буде приймати Верховна Рада України. Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі одного з українських телеканалів.

«Це питання безпосередньо консультацій в рамках коаліції, ми будемо це обговорювати з точки зору того, які є пріоритети», – підкреслив Гройсман.

На його думку, кошти можна направити на підвищення обороноздатності та реалізацію інфраструктурних проектів (лікарні, школи).

«Ми як уряд хочемо провести спочатку консультації і потім внести узгоджене рішення про використання цього ресурсу», – наголосив очільник КМУ.

Нагадаємо, 28 квітня 2017 року Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що заарештовані майже 1,5 мільярди доларів екс-президента Віктора Януковича і його команди будуть перераховані до держбюджету України.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман розраховує, що кошти від спецконфіскації активів екс-чиновників режиму Януковича надійдуть до держбюджету вже в першому півріччі 2017 року.

У свою чергу народний депутат Сергій Лещенко заявив, що рішення про конфіскацію $1,5 млрд, які нібито належали оточенню Віктора Януковича, суд у Краматорську прийняв, визнавши винним номінального власника однієї з фірм Сергія Курченка Аркадія Кашкіна, а «справа про злочинну банду Януковича ніяк не підсудна суду в Краматорську, який ухвалив рішення про конфіскацію коштів».

Нардеп стверджує, що цим рішенням суду здійснили спецконфіскацію коштів, які були арештовані за зовсім іншим кримінальним провадженням.

Коментарi

Коментарiв