Ярмарок марнотратства: чому на «Євробачення-2017» можна було витратити значно менше

385
Експерт проаналізував, як влада протринькала кошти на проведення "Євробачення" в Україні

Бюджет 2017 року передбачав виділити на проведення «Євробачення-2017» приблизно 450 мільйонів гривень. Витратили, як відомо, близько 1 мільярд гривень.  І сказати, що це обґрунтовано, не можна. Таку думку висловив економіст, член Економічного дискусійного клубу Ігор Гарбарук.

За словами фахівця, усі ці витрати нагадували «ярмарок марнотратства».

«Багато вже сказано за червону доріжку, що була покладена за півмільйона, величезні гонорари українським виконавцям, костюми для ведучих. Безумовно, якісь витрати на особисті виступи співаків потрібно було робити, але якби це були не бюджетні кошти, а кошти спонсорів, які були долучені до конкурсу», – підкреслив Гарбарук, передає 24.

Він також зауважив, що головним привілеєм для кожного артиста, чи то Джамали, чи Руслани, чи когось іншого, каже він, мав бути все ж таки не грошовий гонорар, а те, як вони демонструють нашу країну в ефірі. До того ж, вони заробляли свій рейтинг як артисти.

На переконання економіста, було багато витрат, які не ввійшли у бюджет «Євробачення-2017», наприклад, ті ж самі відремонтовані дороги на Лівобережній за 91 мільйона гривень, медичне забезпечення тощо.

Отож, запевнив експерт, можна було обійтися й меншим бюджетом, більш якісно ним розпорядитися і оптимізувати ті витрати, які були.

Коментарi

Коментарiв