У Києві нарахували 2 тисячі мільйонів, наймолодшому – один рік

512
Батьки наймолодшого мільйонера – однорічного мешканця Оболоні – зазначили у декларації спадщину малюка на суму 1 мільйонів гривень

Від початку 2017 року у Києві подали декларації майже 2 тисяч осіб, які отримали дохід понад 1 мільйон гривень.

Про це повідомила очільниця Головного управління Державної фіскальної служби України в Києві Людмила Демченко, передає прес-служба відомства.

За її словами, цьогоріч кількість поданих декларацій є набагато меншою, а от суми, які підлягають сплаті до бюджету, є більшими.

«Що стосується столичних мільйонерів, майже 2 тис. осіб, які отримали дохід в понад 1 мільйон гривень, подали декларації про доходи. У своїх деклараціях вони задекларували 12,7 мільярдів гривень, з яких до сплати в бюджет узгоджено майже 0,5 мільярда гривень ПДФО та понад 48 мільйонів гривень військового збору», – зазначила чиновниця

Згідно з інформацією ДФС, найстаршим декларантом цьогорічної кампанії виявився 99-річний мешканець Шевченківського району столиці, який задекларував понад 58 мільйонів гривень від продажу нерухомості.

Батьки наймолодшого мільйонера – однорічного мешканця Оболоні – зазначили у декларації спадщину малюка на суму 1 мільйонів гривень.

Найбільша сума задекларованого доходу зафіксована у Шевченківському районі Києва – 330,7 мільйонів гривень.

Коментарi

Коментарiв