Тестю скандального Насірова докинули ще 40 мільйонів на Поштову площу

365
Тесть Романа Насірова отримав кругленьку суму на реконструкцію транспортної розв’язки на Поштовій площі у Подільському районі

КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» 17 травня 2017 року уклало угоду з корпорацією «Альтіс-Холдинг» про реконструкцію транспортної розв’язки на Поштовій площі у Подільському районі на 40,11 млн гривень.

Закупівлю додаткових будівельних робіт провели за переговорною процедурою. У вересні 2012 року за результатами тендеру з корпорацією був укладений первинний договір вартістю 403,56 млн гривень. Про це повідомляють Наші гроші.

Торік генеральний проектувальник ДП Інститут «Київдормістпроект» ПАТ «Київпроект» скоригував проект, включивши до нього ряд додаткових обсягів робіт.

Згідно з чинною угодою, до 17 серпня мають реконструювати пам’ятку архітектури національного значення 1850 року – Поштову станцію, пофарбувати фасад Річкового вокзалу, збудувати пішохідний перехід, фонтан, пандуси біля вокзалу та будівлі КП «Київпастранс», трансформаторну підстанцію та каналізаційну насосну станцію з вбудованими блоками очищення забруднених дощових вод.

Крім того, влаштують інженерні та електричні мережі, у тому числі до Поштового будинку, благоустроять та озеленять територію.

Замовник не оприлюднив кошториси і підсумкову відомість ресурсів, що не дозволяє порівняти ціни будівельних матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

На заробітну плату піде 3,01 млн гривень, тобто майже вісім відсотків від загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще два відсотки – 866 тисяч гривень.

Корпорація «Альтіс-Холдинг» належить Олександру Глімбовському, тестю Романа Насірова, який із 2015 року очолював Державну фіскальну службу України.

Коментарi

Коментарiв