Коболєв обіцяє українцям «найнижчу з можливих цін на газ на українському ринку»

498
Очільник "Нафтогазу" обіцяє «найнижчу з можливих цін на газ на українському ринку»

Після оприлюднення рішення Стокгольмського арбітражу в суперечці між НАК «Нафтогаз-Україна» та російського «Газпрому», Україна отримає найнижчу з можливих цін на газ на українському ринку.

Ціна буде значно нижчою аніж та, яку зараз Україна платить європейським компаніям. Про це заявив очільник правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв в ефірі 5 каналу.

«Формула кардинально змінена. Вона буде і є вже зараз не тільки меншою за ту ціну, яку від нас вимагає «Газпром». Але вона і є меншою, ніж та ціна, яку зараз Україна сплачує за газ, який ми купуємо з європейського напрямку. Тобто з усіх можливих цін газу на українському ринку, та формула, яку отримали ми, зараз є найменшою», – стверджує глава «Нафтогазу».

Однак яка саме це буде ціна, жодна зі сторін поки там і не повідомила, оскільки усі очікують остаточного рішення Стокгольмського арбітражу.

Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України» отримав окреме рішення Стокгольмського трибуналу в провадженні проти «Газпрому» за контрактом на поставку газу. Вимоги російської компанії за умовою «бери або плати» повністю скасовані.

Коментарi

Коментарiв