Ціна на російський газ буде переглянута з 2014 року – Коболєв

362
За словами Коболєва, українська сторона наполягала на тому що перегляд ціни повинен бути ретроспективним і повинен починатися з 2010 року

Стокгольмський арбітраж вважає, що перегляд цін на газ для України повинен початися з 2014 року. Про це розповів очільник «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

За словами Коболєва, українська сторона наполягала на тому що перегляд ціни повинен бути ретроспективним і повинен починатися з 2010 року.

«Трибунал виніс рішення, що такий перегляд ціни буде з 2014 року. Російська сторона сказала, що вона в принципі проти будь-якого перегляду ціни», – зазначив глава «Нафтогазу».

«Тому, скажімо, з точки зору України це є не повним задоволенням тієї вимоги. Тобто нам сказали так, на перегляд ціни, нам сказали, ні, з 2010 року, нам сказали, так, з 2014 року», – підкреслив він в ефірі 5 каналу.

За його словами, період з якого трибунал прийняв рішення про перегляд ціни для «Нафтогазу» в більшості був визначений тими діями, які керівництво «Нафтогазу», яке було в компанії до 2014 року, та керівництво України з 2010 по 2014 рік приймало щодо цього контракту і щодо того, за якою ціною імпортувався газ Росії.

Коментарi

Коментарiв