У Кабміні пояснили, звідки візьмуть 12 млрд грн для підвищення пенсій

381
В Кабміні запевнили, що підвищення пенсій є цілком раціональним кроком

Додаткова потреба на проведення осучаснення пенсій з 1 жовтня поточного року складає близько 11 млрд грн. (11180,4 млн грн.). Ще 808 млн грн необхідно, аби підняти мінімальні пенсії з жовтня, а не з 1 грудня, як передбачає бюджетний закон. Тобто, загалом на урядові ініціативи щодо перегляду пенсій у цьому році знадобиться близько 11,998 млрд грн.

Про це повідомляє Урядовий портал на офіційній сторінці у Facebook.

«Звідки планують взяти ці кошти? За 4 місяці поточного року додаткові надходження від підвищення мінімальної заробітної плати склали 7,9 млрд грн. З травня до вересня додаткові надходження від сплати ЄСВ складуть як мінімум ще 4 млрд. грн. Тобто на момент перегляду пенсій загальний обсяг додаткового фінансового ресурсу складатиме щонайменше 11,9 млрд грн», – ідеться у повідомленні.

Також зазначено, що додаткова потреба в коштах на виплату «осучаснених» пенсій з урахуванням підвищення мінімальних пенсій наступного року складає 30,66 млрд грн.

«Від реалізації ініціатив, передбачених урядовим законопроектом про пенсійну реформу, планується додатково залучити до Пенсійного фонду 7 млрд грн. Завдяки збільшенню заробітної плати, яка є наслідком збільшення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року, а також завдяки подальшій детінізації зарплат і їх зростання в наступному році ПФ додатково отримає 23,66 млрд грн», – резюмували в Кабміні.

Коментарi

Коментарiв