Рева назвав розмір пенсії «для нормального життя»

773
Міністр соціальної політики України Андрій Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що наразі прийнятний розміром мінімальної пенсії в Україні є 4 тисячі гривень. Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

«За нинішніх умов я вважаю, що пенсія, яка б забезпечила нормальне життя, повинна бути в сьогоднішній Україні не менше 4 тисяч гривень», – стверджує Рева.

Крім того, він розповів про високі пенсії чиновників, про які часто згадують політики.

«У нас існує обмеження по виплаті пенсії 10 740 грн. Тобто будь-які розрахунок, який робиться для нових пенсіонерів, пенсія виплачується на руки не більше 10 740 грн. Виключенням є ті люди, які до введення законодавчої заборони отримували пенсію більшу. Таких на сьогоднішній день у нас є близько 20 тисяч по Україні із 12 мільйонів пенсіонерів», – підкреслив високопосадовець.

«Найбільшу пенсію в Україні отримує громадянин, льотчик-випробувач, Герой України. Його пенсія на місяць складає 58 тисяч грн», – додав він.

За його словами, розмови про 100-200 тисяч грн пенсії «це поки що розмови».

Також чиновник наголосив, що українські судді за законом отримують довічне утримання і отримують пенсію у розмірі зарплати, яка може сягати «декілька сотень тисяч гривень».

«Однак ми проектом закону про пенсійну реформу передбачили приведення цих норм у відповідність до загальних стандартів», – підсумував міністр соціальної політики.

Коментарi

Коментарiв