Збанкрутілий «АероСвіт» Коломойського хоче стягнути з «ПриватБанку» 9 мільйонів

304
Компанія, яку пов'язують із Коломойським, хоче стягнути з «ПриватБанку» 9 мільйонів

Збанкрутіла авіакомпанія «АероСвіт» просить Окружний адміністративний суд Києва стягнути з «ПриватБанку» списані під час націоналізації 6,7 мільйона гривень, 30 тисяч євро та 46,4 тисячі доларів. Про це свідчать матеріали суду, передають Українські новини.

22 травня суд відкрив провадження за позовом компанії «АероСвіт» до НБУ, Мінфіну, «ПриватБанку» та Фонду гарантування вкладів.

«АероСвіт» просить суд визнати протиправними рішення НБУ про визнання авіакомпанії пов’язаної з «ПриватБанком» особою і рішення Фонду гарантування про списання коштів з рахунків Приватбанку – 6,684 млн гривень, 29,96 тис. євро і 46,4 тис. доларів.

Судове засідання у справі призначено на 6 грудня.

Нагадаємо, суд повернув без розгляду позов ліквідатора «Авіакомпанії «АероСвіт» до НБУ, Фонду гарантування та Держказначейства про визнання протиправним рішення про стягнення коштів на користь позивача.

Компанію «Аеросвіт» пов’язували з групою «Приват». 2015 року Госпсуд Київської області визнав її банкрутом та відправив на ліквідацію.

У рамках справи про банкрутство суд визнав кредиторські вимоги Ігоря Коломойського до «АероСвіту» на 3 млрд грн. Згідно з судовими матеріалами, Коломойський був поручителем по борговим зобов’язанням «АероСвіту» перед «ПриватБанком», у зв`язку з чим до бізнесмена перейшло право вимагати виконання відповідних зобов`язань.

Коментарi

Коментарiв