На в’їзді до столиці встановили новий знак «КИЇВ» за 1,6 мільйона гривень

453
Новий знак "Київ" обійшовся "всього" у 1,6 мільйона гривень

На в’їзді до столиці зі сторони Борисполя демонтували старий знак «Київ» та встановили новий, вартістю приблизно в 1,6 мільйона гривень.

Тепер замість надпису «Місто-герой» з’явилася фігура захисника столиці архангела Михаїла. Конструкція разом із експертизою, проектними роботами, виготовленням та встановленням обійшлися в 1 мільйон 629 тисяч гривень. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Геннадій Пліс, передає Українська правда. Київ.

«Усього ж на в’їздах до міста планують замінити ще п’ять знаків, тобто загалом оновлено буде шість конструкцій. Що стосується інших, то зараз експерти розробляють їх вигляд споруд, який потім має бути затверджений, і лише згодом – виготовлений та змонтований», – розповів чиновник.

У кожному зі знаків буде відображено те, з чим асоціюється Київ, зображені історичні пам’ятки, видатні місця. Їх встановлять до кінця цього року.

Загалом на заміну п’яти знаків закладено у бюджеті 4 млн грн. Однак експерти стверджують, що для всіх робіт і замін потрібно удвічі-втричі більше.

Коментарi

Коментарiв