Падіння гривні і сюрприз у платіжках за опалення: до чого готуватися цієї осені

818
Українців попередили про сюрпризи у платіжках за комуналку

Українцям цієї осені прийдуть нові платіжки за опалення, а курс долара в найближчі місяці значно додасть у вартості до гривні.

Про це пише Сегодня.

Зокрема, 2017 року неприємний сюрприз чекає на субсідіантів, яким скоротили соціальні нормативи. Тепер українцям доведеться або економити, або платити більше.

Відповідно до оцінок Міністерства соціальної політики, комунальної знижкою зможуть скористатися близько 9 мільйонів сімей, тобто понад половини від усіх домогосподарств країни.

До того ж, згідно з прогнозами фахівців, цієї осені пара долар/євро може помінятися місцями. Так, поки європейська валюта в Україні буде дешевшати, американська – почне дорожчати.

«Подальша поведінка курсу євро в Україні буде і надалі повністю залежати від коливань європейської валюти до долара. Вельми вірогідна корекція євро після настільки тривалого зростання, і це означає, що євро може подешевшати восени до 28,5-29 грн», – підкресли аналітик «Альпарі» Вадим Іосуб.

Водночас  виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко також переконаний, що девальвації гривні до долара не уникнути.

«Для того, щоб виконати закладені в державний бюджет показники, долар повинен уже з вересня плавно дорожчати до позначки в 28,5 грн до кінця року», – підсумував економіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв