Наступного року тариф на газ може знизитися

205

Експерти «Нафтогаз України» повідомили про можливість зниження максимального тарифу на газ у наступному році у зв’язку з падінням цін на світовому ринку. Наступного року тариф на газ може знизитися
Глава «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що в наступному році можливе падіння тарифу на газ для українців у тому разі, якщо продовжиться тенденція до зниження цін на світовому ринку вуглеводнів.
«З хороших новин – ми бачимо загальне падіння ціни на газ. Газ стає менш дорогим товаром, оскільки верхня планка ціни прив’язана до ринку. Тобто ціна 7 188 гривень за тисячу кубів є не повністю ринковою ціною, але вона за рахунок глобального падіння ціни на газ вже стала дуже близькою до ринкової. Якщо продовжиться тенденція падіння, то ця верхня планка в 7 188 гривень буде переглянута в нижню сторону», – зазначив Коболєв.
Згідно інформації УНІАН, Національна комісія з регулювання в галузі енергетики і комунальних послуг підвищила мінімальний тариф на газ в Україні 1 квітня 2015 року майже в 3,5 рази.

Коментарi

Коментарiв