«Плануємо допомогти Україні стати енергетично незалежною», – президент «Westinghouse»

184

Американська компанія «Westinghouse» запропонувала уряду України програму модернізації ядерних реакторів, яка може збільшити виробництво електроенергії. «Плануємо допомогти Україні стати енергетично незалежною», – президент «Westinghouse»
«Понад 50% потреб України в електроенергії покриваються за рахунок атомної енергетики. Успіх цієї програми підвищить обсяг та безпеку виробництва електроенергії в державі, що покращить життя українців. Крім цього, це сприятиме подальшій інтеграції України до єдиного енергетичного ринку Європи», – висловився виконавчий директор компанії «Westinghouse» Денні Родерік, пише Голос Америки.
Нагадаємо, що значна кількість експорту атомного палива та послуг на територію України надходить із РФ. А з початком збройних протистоянь Київ почав шукати шляхи зменшення залежності від ядерних постачань з Росії. Рік тому представництво компанії «Westinghouse» заявило, що не замінить Росію у забезпеченні вітчизняного ринку атомним паливом та послугами, проте може значно збільшити кількість палива та сервісу, який уже надає Україні з 1994 року.
За словами Родеріка, втілення цієї програми сьогодні буде корисним не лише для України, а й для Америки.

Коментарi

Коментарiв