Україна змогла повернути мізерну суму з «корупційних» коштів

183
Протягом першого кварталу 2016 року Україна змогла повернути до бюджету лише 3 тисячі доларів із коштів, отриманих унаслідок корупційних дій.

Відповідну інформацію оприлюднив ТСН, посилаючись на офіційну відповідь Міністерства фінансів України на запит експерта з протидії корупції Центру «Ейдос» Гліба Канєвського.
«Станом на 1 квітня 2016 року до державного бюджету фактично надійшло близько 77 тисяч гривень конфіскованих коштів і коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого згідно з рішенням суду за вчинення корупційного й пов’язаного з корупцією правопорушення», − повідомив заступник глави Міністерства фінансів Роман Качур.
За його словами, в цілому протягом поточного року Кабінет Міністрів планує повернути до державного бюджету мільярди гривень, аби використати ці кошти на протидію агресії Російської Федерації.
«Цього року уряд хоче повернути 7,7 мільярдів гривень. Майже по два мільярди на квартал. Неозброєним оком видно, що уряд Кабмін разом із правоохоронними органами не встигають за бюджетним планом», − зазначив представник Мінфіну.

Коментарi

Коментарiв