РФ тимчасово не вимагатиме від України виплати «боргу Януковича»

185
Міністр фінансів РФ Антон Сілуанов заявив, що Кремль вирішив відтермінувати свої вимоги до України щодо виплати так званого «боргу Януковича» загальною сумою понад 3 мільярда доларів.

Нагадаємо, екс-президент України Віктор Янукович 2013 року отримав близько 3 мільярдів доларів кредитних коштів від Президент Російської Федерації Владіміра Путіна в якості винагороди за відмову від підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Нині РФ вимагає виплати цих коштів в української влади.
2015 року Україна узгодила питання щодо реструктуризації своїх фінансових зобов’язань. Міністерство фінансів неодноразово заявляло, що не визнає жодних вимог Росії щодо виплати «боргу Януковича».
«Ми дали новому уряду України відстрочку для того, щоб у Києва був час тверезо оцінити ситуацію, переглянути раніше заявлену позицію, почати добросовісні переговори з Російською Федерацією щодо сплати боргу», − заявив в інтерв’ю ТАСС Сілуанов.
Він наголосив, що Кремль ухвалив таке рішення у зв’язку з політичною нестабільністю в Україні й погодився на це завдяки проханню української влади. Проте, Кабінет Міністрів поки не коментував цього питання.

Коментарi

Коментарiв