Зростання ціни на газ доб’є українців, − екс-міністр

208
Колишній міністр ЖКГ України Олексій Кучеренко наголосив, що рішення Кабінету Міністрів щодо підвищення тарифів на газ для населення вкрай негативно позначиться на житті українців.

«Це не просто вдарить, це, в моєму розумінні, однозначно доб’є населення України», − наголосив в ефірі 112 екс-міністр, коментуючи рішення уряду від 27 квітня щодо встановлення єдиної вартості газу на рівні 6879 гривень за тисячу кубометрів.
Крім того, він підкреслив, що ухвалення цієї резолюції відбулося раніше, ніж це передбачено умовами домовленостей із Міжнародним валютним фондом щодо надання фінансової підтримки Україні.
«Щодо обґрунтованості цієї ціни, то чомусь пан Гройсман вирішив із випередженням графіка виконати меморандум МВФ. Цей меморандум, який підписував екс-глава уряду Арсеній Яценюк, він, принаймні, фіксував 0,75, три чверті від імпортної ціни. Новий Прем’єр вирішив торохнути відразу всі 100% імпорту і прирівняти до невідомої європейської ринкової ціни», − зазначив Кучеренко.
Колишній міністр ЖКГ також зазначив, що у нинішній ситуації в державі це жахлива помилка, оскільки рівень доходів українців катастрофічно відстає від такої вартості тарифів.

Коментарi

Коментарiв