Уряд скасував пільги на оплату комуналки для українців із субсидіями

239
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України, особи, які оформили субсидії, не отримуватимуть пільг на оплату житлово-комунальних послуг і придбання твердого палива і скрапленого газу.

Економічна правда зазначає, що інформація про одержувачів субсидій подаватиметься підприємствами-виробники й виконавці житлово-комунальних послуг отримуватимуть необхідну інформацію щодо осіб, які отримують субсидії. Крім того, її додаватимуть до  Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.
Урядовці запевнили, що такі зміни не позначатимуть негативно на соціальному захисті населення, оскільки субсидії розраховуватимуть із урахуванням пільг на плату послуг, об’єм обов’язкового платежу за послуги залежить тільки від доходів тієї чи іншої родини.
Відповідно до постанови, субсидію призначатимуть і на послуги з управління будинком. 
В цілому право на отримання пільг уряд продовжив із нинішніх 6 місяців до 12 місяців, а згідно з підсумками опалювального сезону невикористані суми субсидій внаслідок економного споживання енергоресурсів повертатимуть до державного бюджету України. 
Додамо, 27 квітня 2016 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про встановлення підвищення тарифів і встановлення єдиної вартості газу на рівні 6879 гривень за тисячу кубометрів. Резолюція набуде чинності з 1 травня поточного року.

Коментарi

Коментарiв