Українці збирають підписи за повернення соціальної ціни на газ

244
На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України Петра Порошенка зареєстрували електронну петицію з проханням повернути соціальну ціну на газ для населення.

Відповідну петицію зареєстрували 29 квітня 2016 року. Станом на 3 травня документ підписали майже 350 українців, у той час як у цілому необхідно набрати 25 тисяч голосів. Проте, час збору підписів триватиме ще близько 3 місяців.
Пане Президенте! Звертається до вас народ України з проханням повернути соціальну пільгову ціну на газ для населення на опалювальний період жовтень-квітень. Жодні субсидії не можуть компенсувати ті величезні затрати на опалення відповідно до нових тарифів, затверджених Кабінетом Міністрів. Ви штовхаєте народ на голодування! Так, як розраховують субсидії, вигідніше не працювати взагалі, оскільки дохід у 7 тисяч гривень для сім’ї з 3 осіб, враховуючи дитину, держава вважає заможністю й багатством. Навіщо потрібна субсидія, коли розрахована державою сума обов’язкового платежу більше, ніж родина споживає реально. Зрозумійте, що після сплати комунальних платежів, навіть із субсидією, на життя родині залишається тільки на їжу та проїзд на роботу. Не лишається коштів, щоб купити дитині іграшку, або повезти на море влітку. Це не життя – це існування! Але Вам цього не зрозуміти, бо Ви живете іншим життям, – ідеться в петиції.
Нагадаємо, 27 квітня 2016 року Кабінет Міністрів України затвердив резолюцію щодо підвищення єдиної вартості газу, що нині становить 6879 гривень за тисячу кубометрів. Відповідно, підвищено тарифи на гарячу воду й опалення.

Коментарi

Коментарiв