Ціна на газ може зрости на 65% – прогноз

331
Експерт прогнозує серйозне підвищення цін на газ

Із 1 червня ціну на газ можуть підняти на 65%, і вона становитиме 11 грн за кубічний метр. Цим спричинене й урізання субсидій. такий прогноз зробив фахівець із соціальних питань Андрій Павловський.

Субсидія, стверджує експерт, по суті є неефективною, оскільки зовсім не сприяє енергозбереженню, а навпаки – настроям соціального утриманства. Тим не менше, у цій державній милості є гостра потреба.

«Суттєве підвищення цін на газ і на опалення фактично загнало близько 6,5 млн родин на субсидію. У разі нового підвищення, заявок на субсидії буде ще більше. Тому Гройсман із Ревою (міністр соцполітики – ред.) не придумали нічого кращого, як ухвалити постанову, що ускладнює умови отримання субсидій», – підкреслив Павловський у коментарі 24.

За його словами, урядовці мають на меті скоротити кількість субсидіантів на 20%.

Підвищення цін на газ і потенційне збільшення користувачів субсидіями після цього і викликало прийняття постанови про внесення змін до надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Зміни наберуть чинності початку нового опалювального сезону.

Відтепер держава не допомагатиме тим, хто має авто, молодше за 5 років, квартиру, площею 120 квадратних метрів, і будинок – у понад 200 «квадратів». Якщо ж ваш родич або ви працюєте за кордоном, а суму заробітку не зазначаєте, то також отримаєте відмову.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв