У депутатів забиратимуть зарплату за прогули

273
10 травня цього року глава Верховної Ради України Андрій Парубій затвердив розпорядження, що передбачає зняття заробітної плати з парламентарів, які пропускають пленарні засідання.

«Зняття заробітної плати, що вже затверджено згідно з моїм розпорядженням, важливий елемент. Також важливий елемент і озвучення імен тих депутатів, які відсутні на робочих місцях. Я проситиму, щоб «Голос України» публікував інформацію щодо реєстрації парламентарів», − заявив спікер Верховної Ради.
Він також наголосив, що це рішення і методи його реалізації не зможуть вирішити проблеми, якщо не буде «загального громадського тиску, розголосу й резонансу у суспільстві».
Нагадаємо, своїм останнім розпорядженням на посаді спікера ВРУ Володимир Гройсман майже втричі підвищив заробітну плату народних депутатів. Таким чином, із 15 квітня цього року зарплата парламентарів зросла з 6400 гривень (близько 250 доларів США) до 17400 гривень. Крім того, екс-глава парламенту скасував власне розпорядження від 16 квітня 2015 року, що передбачало встановлення розміру заробітних плат нардепів на рівні посадового окладу без доплат і надбавок.

Коментарi

Коментарiв