Тарифи на гарячу воду для українців підвищать майже вдвічі

170
Згідно з постановою Національної комісії з питань державного врегулювання у галузі й енергетики й комунальних послуг, із 1 липня 2016 року тарифи на гаряче водопостачання зростуть до 63-78 гривень за кубометр.

Відповідно до резолюції Національної комісії, вартість одного кубометра гарячої води залежатиме від постачальника послуги і наявності сушки для рушників у помешканні. 
Чи не найдорожче з 1 липня цього року водопостачання коштуватиме для киян. Зокрема, клієнти компанії «Київенерго» платитимуть 77,67 гривні за кубометр гарячої води в разі умови наявності сушки для рушників у помешканні, без неї вартість кубометра води становитиме 71,59 гривні.
Клієнти Дарницької ТЕЦ сплачуватимуть відповідно 67,95 і 62,68 гривні за кубометр гарячої води. Представник відомства зазначив, що така різниця у вартості зумовлена використанням різних матеріалів для вироблення теплової енергії.
Додамо, з 1 липня поточного року відповідно до рішення Кабінету Міністрів зростуть і тарифи на теплопостачання – в середньому українці платитимуть на 75-90% більш, ніж станом на сьогодні. 
ачно загострилася з початком політичної кризи в Україні. Керівництво МВФ вимагало вирішення ситуації щодо уряду й парламентської коаліції, а також активізації роботи над реформами й боротьби з корупцією.

Коментарi

Коментарiв