Експерт спрогнозував дату отримання Україною траншу від МВФ

235
Німецький політолог Андреас Умланд на сайті аналітичного центру Atlantic Council спрогнозував, що Україна зможе отримати черговий транш від МВФ уже в липні цього року.

Нагадаємо, з 10 по 18 травня поточного року в Україні працюватиме місія Міжнародного валютного фонду, від чого залежатиме подальше фінансування держави відповідно до раніш затвердженої програми. 
На думку експерта, в українському соціумі дарма не приділяє увагу цій події, оскільки саме від результатів роботи Фонду залежатиме підтримка держави й від інших іноземних фінансових донорів.
«Перевага МВФ полягає у швидкості, компетентності, простоті й багатстві. Україна, скоріш за все, отримає відкладений раніше кредит загальною сумою в 1,7 мільярда доларів до середини липня», − спрогнозував Умланд.
Він також підкреслив, що завдяки успішній співпраці з МВФ Україна пізніше зможе отримати кредитну поруку від Сполучених Штатів Америки в розмірі 1 мільярда доларів під боргові папери Кабінету Міністрів. Крім того, Європейський Союз виділить черговий фінансовий транш загальною сумою 650 мільйонів доларів. У цілому фінансова допомога українській стороні фактично становитиме близько 3,5 мільярдів доларів одним пакетом.
«Це дозволить збільшити міжнародні валютні резерви до приблизно 17 мільярдів доларів, чого було б достатньо, щоб дозволити Національному банку України почати лібералізацію своїх суворих валютних правил», – наголосив політолог.

Коментарi

Коментарiв