Проїзд у громадському транспорті Києва зросте у липні вдвічі

288
Кличко удвічі піднімає ціни на проїзд

Вартість проїзду у міському транспорті Києва зросте із 14 липня цього року. Нова ціна на проїзд становитиме від 6 гривень 30 копійок, якщо ви користуєтеся проїзним квитком або безконтактною карткою. За разову поїздку доведеться заплатити 8 гривень.

Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, передає прес-служба Київської міськдержадміністрації.

За словами чиновника, КМДА встановлює «максимально низьку вартість проїзду саме для киян, які користуються транспортом постійно, а 8 гривень платитимуть пасажири, які користуються міським громадським транспортом іноді або гості столиці».

Крім того, начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський повідомив, що для постійних пасажирів метрополітену, користувачів безконтактних карток вартість проїзду зросте на 1,3-1,5 гривні: «Для постійних пасажирів вартість поїздки у метро підвищиться на 1 гривню 30 копійок у проїзних і на 1 гривню 50 копійок при поповненні карти метро на 50 поїздок, відносно сьогоднішньої вартості у 5 гривень. Усі пільги для соціально вразливих категорій населення, а таких у метрополітені 23, збережені».

Також він запевнив, що кошти від зміни тарифу будуть скеровані на 2 основних напрями: оплату енергоресурсів, які подорожчали, і наближення зарплати на підприємстві до середніх показників у Києві.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв